אודות ד"ר איאן וייט

 

כירורג בכיר

 
ד"ר איאן וייט משמש ככירורג בכיר בכירורגיה כללית, ובדגש על כירורגיה של המעי הגס ופרוקטולוגיה באמצעות לפרוסקופיה מתקדמת – שיטת ניתוח מתקדמת בעלת יתרונות רבים.
 

תחומי התמחות

 

 
ד"ר וייט עומד מאחורי למעלה מ- 4,000 ניתוחים ובעל ניסיון עשיר בכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת לניתוחי מעי דק, מעי גס, רקטום ואיברים בחלל הבטן, כולל ניתוחים אונקולוגים (סרטן ופוליפוסיס) במעי הדק, במעי הגס וברקטום. כמו כן הוא עוסק זה שנים רבות במחלות דלקתיות במעיים וברקטום, ובדגש על מחלות קרוהן וקוליטיס.

תחומי התמחותו כוללים מגוון היבטים:

  • פרוקטולוגיה – טחורים, פיסורה, פיסטולות ועוד
  • לפרוסקופיה ולפרוסקופיה מתקדמת – ניתוח בקעים, כיסי המרה, טחול, אדרנל ועוד
  • כירורגיה כללית וכירורגיה אונקולוגית
  • כירורגיה קולורקטלית
 

ניסיון מקצועי

 

 
ד"ר וייט סיים את לימודי הרפואה שלו וקיבל ד"ר לרפואה מטעם אימפריאל קולג' לרפואה (Imperial College school of Medicine). בשנת 2004 עלה ארצה, ועבר התמחות בכירורגיה כללית במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי (לשעבר בי"ח איכילוב). בשנת 2010 קיבל תעודת מומחה.

בהמשך דרכו עבר התמחות על בכירורגיה קולורקטלית כולל פרוקטולוגיה בבית החולים סנט מרקס (St Marks' Hospital) שבלונדון – בית חולים בינלאומי שמתמחה במחלות ובניתוחים של מערכת העיכול.

כיום ד"ר וייט עובד בתפקיד כירורג בכיר במחלקה כירורגית ב' בבית החולים מאיר שבכפר סבא, ובמסגרת זו הוא מוביל את תחום הכירורגיה של מחלות המעי הדלקתיות.
 

פעילות נוספת

 

 
ד"ר וייט הוא מדריך מצטיין ומרצה בארץ ובחו"ל ומשתתף בכנסים בינלאומיים. כמו כן, במשך השנים פרסם מספר רב של מאמרים.
 
מעוניינים בפגישת ייעוץ? אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה באמצעות האתר בכל עת, או להתקשר: 072-3235124.